Моя кімната

Робота, сім'я, відпочинок, захоплення

Previous Entry Share Next Entry
Наш президент і тратуарний вінок
maluy
Від час покладання вінків президентами України та Росії Віктором Януковичем та Дмитром Мєдвєдєвим пам'ятнику невідомому солдату у Києві стався неприємний інцидент.

Під час церемонії розпочалася сильна злива з вітром і градом.

У цей час Янукович і Мєдвєдєв саме йшли до пам'ятника.

Коли Янукович поклав свій вінок, він раптом відірвався і полетів на нього.

Президент кілька секунд самостійно боровся з вінком, аж поки йому не допомогли охоронці, які встановили вінок на кріплення.

Водночас працівник прес-служби Януковича попросив журналістів не давати кадри з Януковичем і вінком в ефір.

Нагадаємо, президент Росії Мєдвєдєв прибув до України з дводенним візитом. В аеропорту "Бориспіль" його зустріли глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін, глава МЗС Костянтин Грищенко та інші.

Із аеропорту "Бориспіль" Мєдвєдєв попрямував до площі Слави, де й зустрівся з українським колегою, разом із яким відвідав Меморіал жертвам Голодомору та низку інших пам'ятників.

Основним офіційним пунктом візиту стане участь Мєдвєдєва у третьому засіданні Міждержавної комісії Росії і України, підсумком якої, як очікується, стане ухвалення цілого пакету документів.

План подальших дій Києва і Москви міститься в протоколі засідання міждержавної комісії, який буде підписано за підсумками зустрічі президентів. Крім іншого, глави держав наприкінці візиту оприлюднять два спільних заяви, які також мають статут офіційних документів, - з питань європейської безпеки і придністровського врегулювання.
Повідомляє tsn.ua

А ось і відео!

 


  • 1
Таке тільки з нашим президентом могло трапитись!

Ага, йому везе в тому плані :)!!!

  • 1
?

Log in